ArkaPlan

Eskişehir Tepebaşı belediyesi Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Anlaşmayla Sonuçlandı

Güvenlik -İs Sendikamız ile Eskişehir Tepebaşı Belediyesi (Tepebaşı Turizm Sağlık İnş. San. ve Tic. A.Ş) arasında yapılacak 2. dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerini başarıyla sonuçlandırdık.


Sendikamızı temsilen Güvenlik -İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Eskişehir Bölge Başkanımız Engin UÇAR, işyeri sendika temsilcimiz Yasin TEPEKAYA, Vardiya Amiri Devrim BOZKUŞ, Vardiya Amiri İsa AY ve Toplu Sözleşme Müdürümüz Murat KEKLİK katılmıştır.


Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fikriye GÜVEN ZAPTİYE, Başkan Yardımcısı Erdoğan AYDOĞMUŞ, Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı USTAOĞLU, Tepebaşı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan DEDEOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dinçer YÜCEL, Zabıta ve Güvenlik Müdürü Ahmet ÖZKAN ve İnsan Kaynakları ve İş Sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu Tuna ERKOÇ katılmıştır.


Anlaşmayla sonuçlanan toplu iş sözleşmesi görüşmesinin imza töreni ileri bir tarihte gerçekleştirilecektir...


Tepebaşı Belediyesi ve Tepebaşı A.Ş. yetkililerine ve tüm süreçte belediye bünyesinde çalışan üyelerimize, Eskişehir İl Temsilcimiz ve Tepebaşı A.Ş. işyeri sendika baş temsilcimiz Yavuz ATABİLEN’e Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyoruz.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım