ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TCDD Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Kasım 2022, Salı

Bengi Grup Özel Güv. Hiz. A.Ş. - BNG Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (TCDD Genel Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğüne bağlı Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Bölgesi Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Kasım 2022, Salı

BAYBORA Özel Güv. Koruma ve Eğt. Hiz. Savunma ve Güv. Sis. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğüne bağlı Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis Bölgesi Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Kasım 2022, Salı

Öz D-İ Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Susurluk Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Kasım 2022, Perşembe

Secline Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Susurluk Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.Ş. İzmir Bölge Müdürlüğüne Ait Hizmet Binası, Sosyal Tesis ve Kampüs Alanının Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Kasım 2022, Perşembe

Cans Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (İller Bankası A.Ş. İzmir Bölge Müdürlüğüne Ait Hizmet Binası, Sosyal Tesis ve Kampüs Alanının) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Kasım 2022, Perşembe

Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri uyuşmazlık hakkında Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Kasım 2022, Perşembe

Yeniçeri Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. (Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Yozgat Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2022, Çarşamba

İlk-Kent Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Yozgat Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Keban HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce HES İşletme Müdür Yardımcılığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2022, Çarşamba

Ulusal Özel Güv. ve Koruma Hiz. San. ve Tic. A.Ş. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Keban HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce HES İşletme Müdür Yardımcılığı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Eskişehir Makine Fabrikası Afyon İmalat Birimi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2022, Çarşamba

Promek Savunma ve Özel Güv. Hiz. A.Ş. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Eskişehir Makine Fabrikası Afyon İmalat Birimi) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım