ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 20. Bölge Müdürlüğü (Edirne) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Temmuz 2022, Perşembe

Çetin Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 20. Bölge Müdürlüğü (Edirne)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Gebze Dilovası Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdür Yardımcılığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Temmuz 2022, Perşembe

As Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Gebze Dilovası Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdür Yardımcılığı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Temmuz 2022, Perşembe

Pars Ankara Özel Güv. Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Temmuz 2022, Perşembe

Şark Özel Güv. Ltd. Şti. & Perun Özel Güv. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Alpaslan-1 HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Temmuz 2022, Perşembe

Ulusal Özel Güv. ve Koruma Hiz. San. ve Tic. A.Ş. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Alpaslan-1 HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Soma Elektrik Teknolojileri Geliştirme ve Eğitim Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Temmuz 2022, Perşembe

Proset Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Soma Elektrik Teknolojileri Geliştirme ve Eğitim Tesisleri İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 13. Bölge Müdürlüğü (Elazığ) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Temmuz 2022, Perşembe

Titiz Özel Kor. ve Güv. San. Tic. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 13. Bölge Müdürlüğü (Elazığ)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEDAŞ Genel Müdürlüğü ve Bağlı Ankara İstanbul ve Kahramanmaraş'ta Bulunan Bağlı Birimleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2022, Salı

Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. San. ve Tic. A.Ş. (TEDAŞ Genel Müdürlüğü ve Bağlı Ankara İstanbul ve Kahramanmaraş'ta Bulunan Bağlı Birimleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Salihli Belediyesi Personel A.Ş. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2022, Salı

Salihli Belediyesi Personel A.Ş. ile Güvenlik-İş Sendikası arasındaki uyuşmazlık hakkında kurulumuzca verilen karar ilişikte gönderilmiştir.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz İdari ve Sosyal İşler Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2022, Salı

Bengi Grup Özel Güv. Hiz. A.Ş. (EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz İdari ve Sosyal İşler Şefliği) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım