ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Mal. Yön. D. Bşk. - İç Sarın Alma Mdr. - 18 Mart Çan Termik Sant. İşl. Mdr. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Haziran 2021, Çarşamba

Prima Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Mal. Yön. D. Bşk. - İç Sarın Alma Mdr. - 18 Mart Çan Termik Sant. İşl. Mdr.) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hatay İmar San. A.Ş. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Haziran 2021, Çarşamba

Hatay İmar San. A.Ş. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Kimya Laboratuvar İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Haziran 2021, Çarşamba

UNB Özel Güvenlik Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Kimya Laboratuvar İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Elazığ Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Haziran 2021, Çarşamba

HD Özel Güvenlik Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Elazığ Şeker Fabrikası) tarafından TÜHİS- Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenler Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Toroslar Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Haziran 2021, Perşembe

Toroslar Belediyesi Personel Ltd. Şti. adına MİS Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mayıs 2021, Pazartesi

Kalem Özel Güv. Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü 18 Mart Çan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 9. Bölge (Konya) Müdürlüğü (1. Kısım) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Nisan 2021, Perşembe

Rumeli Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 9. Bölge (Konya) Müdürlüğü (1. Kısım)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

DHMİ Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları ve Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Nisan 2021, Perşembe

Başkent Güv. Hiz. Ltd. Şti. - Al Grup Güv. Hiz. Ltd. Şti. (DHMİ Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları ve Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğü (Şanlıurfa) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Nisan 2021, Perşembe

Ekol Grup Güvenlik Kor. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğü (Şanlıurfa)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kastamonu Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Nisan 2021, Perşembe

SD Özel Güvenlik Hiz. ve Sis. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kastamonu Şeker Fabrikası) tarafından TÜHİS- Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenler Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım