ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

T.Ş.F.A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara Makina Fabrikası Turhal ve Erzincan İmalat Birimleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Ekim 2023, Perşembe

Göktürkler1 Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (T.Ş.F.A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara Makina Fabrikası Turhal ve Erzincan İmalat Birimleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya ve Elbistan Şeker Fabrikaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Ekim 2023, Perşembe

Malatya Göktürk Güv. Özel Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya ve Elbistan Şeker Fabrikaları) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Ekim 2023, Perşembe

A.B.B. Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TKİ Kurumu Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2023, Cuma

Tarancı Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TKİ Kurumu Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2023, Cuma

Kty Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2023, Cuma

CD Güvenlik A.Ş. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Raylı Sistem Araçları Genel Müdürlüğü Sivas Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2023, Cuma

Tarancı Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Raylı Sistem Araçları Genel Müdürlüğü Sivas Bölge Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Gökçeada Kuzu Limanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2023, Perşembe

CD Güvenlik A.Ş. (Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliğine Bağlı Gökçeada Kuzu Limanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2023, Perşembe

Manavgat Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2023, Perşembe

Ekol Grup Kor. Güv. Eğt. Hiz. A.Ş. (TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Sosyal Medya

Copyright © 2024 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım