ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

MKE Genel Müd. MKE Destek Tesisleri İşletme Müd. - Ticaret Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

BNG Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (MKE Genel Müd. MKE Destek Tesisleri İşletme Müd. - Ticaret Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Makro Kor. ve Özel Güv. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD Genel Müdürlüğü Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Çam Güvenlik Hiz. A.Ş. (TCDD Genel Müdürlüğü Sivas 4. Bölge Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Bin Sat Koruma ve Özel Güv. Hiz. Tiv. Ltd. Şti. (Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü, YHT Eryaman Gar Kompleksi Sahası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Murat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü, YHT Eryaman Gar Kompleksi Sahası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Yeniçeri Özel Güv. Hiz. A.Ş. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Ankara Şeker Fabrikası, Makine Fabrikası, EMAF, Şeker Enstitüsü ve Tohum Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Ekol Grup Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Ankara Şeker Fabrikası, Makine Fabrikası, EMAF, Şeker Enstitüsü ve Tohum Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TDİ A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliğine Bağlı TDİ Gökçeada Kuzu Limanı ve Gerektiğinde TDİ Uğurlu İle Kabatepe Limanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

BURHAN Güvenlik Koruma Hiz. LTd. Şti. (TDİ A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliğine Bağlı TDİ Gökçeada Kuzu Limanı ve Gerektiğinde TDİ Uğurlu İle Kabatepe Limanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Taşkömür Kurumu Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Şahin 1 Vip. Güv. Kor. Ve Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Taşkömür Kurumu Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Burdur Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Pratik Güv. Dan. ve Özel Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Burdur Şeker Fabrikası Alanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım