ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (Bursa) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Nisan 2021, Çarşamba

Ekol Grup Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (Bursa)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğalgaz Santralleri Daire Başkanlığı Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Nisan 2021, Pazartesi

As Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğalgaz Santralleri Daire Başkanlığı Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Konya Bahri Dağdaş Ereğli Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

SYD Özel Güv. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Konya Bahri Dağdaş Ereğli Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

Pehlivan Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü - Mersin Denizkent Eğt. ve Sosyal Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mart 2021, Çarşamba

UNB Özel Güvenlik Ltd. Şti.(EÜAŞ Genel Müdürlüğü - Mersin Denizkent Eğt. ve Sosyal Tesisleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge Müdürlüğü (Van) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mart 2021, Çarşamba

Vega TİM Özel Güv. Egt. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge Müdürlüğü (Van)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mart 2021, Çarşamba

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti.(EÜAŞ Genel Müdürlüğü Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü (Adapazarı) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mart 2021, Çarşamba

CMG Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. A.Ş.(TEİAŞ Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü (Adapazarı)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 9. Bölge Müdürlüğü (1. Kısım) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Mart 2021, Çarşamba

HMG Özel Güvenlik Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 9. Bölge Müdürlüğü (1. Kısım)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım