ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Başkentray Sincan-Kayaş Arasındaki Gar ve İstasyonlar Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

30 Haziran 2020, Salı

Ekol Grup Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Başkentray Sincan-Kayaş Arasındaki Gar ve İstasyonlar) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Hidrolik Santraller Dairesi Başkanlığı Gezende HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Haziran 2020, Pazartesi

Eman Güv. Kor. ve Eğt. Hiz.Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Hidrolik Santraller Dairesi Başkanlığı Gezende HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (Adana) Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

ASYA Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (Adana) Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kastamonu Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

UNB Özl. Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kastamonu Şeker Fabrikası) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

DSİ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü Adana Merkez ve Taşra Birimlerinde Bulunan Baraj, İşletme ve Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

ATLAS Güvenlik Sis. ve Tic. Ltd. Şti. (DSİ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü Adana Merkez ve Taşra Birimlerinde Bulunan Baraj, İşletme ve Tesisleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

DSİ Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Mart 2020, Çarşamba

ONNİSAN Güvenlik Kor. Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (DSİ Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Merkez Tesisleri 11. Şube Müdürlüğü ve 1-1 Sondaj Şube Müdürlüğü, 12. ve 15. Şube Müdürlüğü, İznik Eğt. Merkzi, 1. Bölge Müdürlüğü Gökçe Barajı ve Setbaşı Tesisleri Boğazköy, Babasultan ve Büyükorhan) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü (ERZURUM) Kampüs Alanı Müştemilatı ve Bağlı Trafo Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

YAVUZ Kor. ve Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü (ERZURUM) Kampüs Alanı Müştemilatı ve Bağlı Trafo Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Limanı İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

Deltaş Özel Güv. Hiz. ve Sis. San. Tic. AŞ. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Limanı İşletme Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

DHMİ Genel Müdürlüğü Ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

Pars Koruma Ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. - Hayat Kor. Ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (DHMİ Genel Müdürlüğü Ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

Tarancı Özel Güv. Ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektöü Kamu İşveren Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım