ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (BURSA) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Eylül 2021, Perşembe

Ekol Grup Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (Bursa)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara Makina Fabrikaları Müdürlüğü Erzincan İmalat Birimi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

14 Eylül 2021, Salı

Karatay Özel Güv. ve Kor. Egt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara Makina Fabrikaları Müdürlüğü Erzincan İmalat Birimi) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ilgın Şeker Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

14 Eylül 2021, Salı

Nova Güv. ve Egt. Hiz. Ltd. Şti. - Pars Ankara Özel Güv. Kor. Hiz Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ilgın Şeker Fabrikası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Eylül 2021, Perşembe

Bilge Koruma ve Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Susurluk Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Eylül 2021, Perşembe

Secline Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Susurluk Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz İdari ve Sosyal İşler Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Eylül 2021, Perşembe

MHS Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı Lüleburgaz İdari ve Sosyal İşler Şefliği) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Altınkaya HES İşletme Müdürlüğü Derbent HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Eylül 2021, Perşembe

Al Grup Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Altınkaya HES İşletme Müdürlüğü Derbent HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Sakarya Bölge Müdürlüğü (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Eylül 2021, Perşembe

UNB Özel Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Sakarya Bölge Müdürlüğü (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü (Kayseri) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Eylül 2021, Cuma

Makro Kor. ve Özel Güv. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü (Kayseri)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Bursa EÜAŞ Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Eylül 2021, Cuma

Vira Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Bursa EÜAŞ Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım