ArkaPlan

Neden Güvenlik İş?

Türk İş Konfederasyonu Güvenlik İş Sendikası olarak özel güvenlik görevlilerinin hak ettiği konuma gelmesi ve saygınlığının tüm alanlarda kabul göreceği günler için,tek ses olmak için ilklerin sendikası Güvenlik-İş de buluşuyoruz.. Neden mi?

o Türkiye’de özel güvenlik sektöründe ilk toplu iş sözleşmesini Güvenlik-İş imzaladı..

o İlk Silah Tazminatını Güvenlik-İş İmzaladı..

o İlk Banka Promosyonunu Güvenlik-İş imzaladı.. Neden mi?

o Türkiye’de Özel Güvenlik Görevlileri nerede haksızlığa uğramışsa orada Güvenlik-İş vardı..

o Özel Güvenlik sektöründe ilk olarak haksızlığa karşı eylemi Güvenlik-İş Sendikası yaptı.

o Özel Güvenlik Sektöründe Özel güvenlik çalışanlarının umudu olan sendikamız Güvenlik-İş özel güvenlik çalışanlarının olduğu tüm alanlarda örgütlenme rekoru kırdı..

o Özel Güvenlik işçileri birleşerek ülkemizin her yanından biz Güvenlik-İş ailesiyiz dedi. Neden mi?

o Güvenlik-İş Sendikası Türkiye’nin En Büyük İşçi Hareketi TÜRK-İŞ Konfederasyonu üyesidir,tüm illerde örgütlenmiş inanmış özel güvenlik görevlileri ile yola çıktı….

o Güvenlik-İş Sendikası UNI GLOBAL UNİON Uluslararası Küresel Sendikalar Birliği üyesidir,Türkiye’de uluslararası şirketlerde çalışan özel güvenlik işçilerinin sesini ve Türkiye’de tüm özel güvenlik görevlilerini başarı ile Ülkemiz adına yurt dışında temsil etmektedir. Neden mi?

o Bu zamana kadar yapılan haksızlara karşı artık dur demek için…

o Özel Güvenlik Görevlilerinin iş hayatında toplu iş sözleşmesi ile söz sahibi olması için. Çünkü Biz Birlikte Güçlüyüz…. Neden mi?

o Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikası özel güvenlik görevlilerinin sektörde yaşanan sorunlarına neşter vurmak için örgütlenme atağında başarıya ulaşarak Özel Güvenlik işçilerinin sesi olduğu için Güvenlik-İş… Neden mi?

o Güvenlik-İş Sendikası örgütlenme çalışmalarında tabandan örgütlenip özel güvenlik görevlileri ile beraber hareket ettiği için..

o Güvenlik-İş Sendikası örgütlenme çalışmalarında tavandan örgütlenmeyip birilerinin ağzına bakmadığı için,gerektiği zaman gerektiği şekilde her türlü sorgulama yaptığı için…

      Kısacası… Güvenlik-İş Sendikası kurulduğu 2011 yılında Yedi (7) kişi ile başladığı onurlu mücadelede 21 bin sayısına ulaşarak tüm özel güvenliklerin işte bu benim sendikam dediği güçlü bir yapıdır,sen yoksan bir eksiğiz diyerek tüm özel güvenlik görevlilerinin dertleri ile dertlenen ve sektörün diğer katmanlarıyla özel güvenlik sektörünün ses çıkarmasında öncü olduğu için Güvenli iş için Güvenlik-İş diyoruz..   Kısacası birleşeceğiz ve hep birlikte hareket edeceğiz,bir olacağız, diri olacağız…

     Tüm Özel Güvenlik çalışanlarını E-devlet 345 kod’lu Güvenlik-İş sendikamızda birleşmeye ve Türkiye’nin en büyük sivil toplum gücü olmaya davet ediyoruz…

    Biz Birlikte Güçlüyüz dedik ve Şimdi Güvenlik-İş Zamanı…

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım