ArkaPlan

Sendikamızdan Türk - İş Genel Başkanı Atalay’a Ziyaret

Güvenlik - İş

Güvenlik-İş Sendikamız ‘Özel Güvenlik Haftası' dolayısı ile TÜRK-İŞ'i ziyarette bulundu.

Ziyarete, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ, Fevzi KARATAŞ, ve üyelerimiz özel güvenlik görevlileri Uğurhan ÇOLAK, Deniz AKKOL, Nurcihan DUMAN ve Murat ASLAN, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Sayın Atalay'a Çalışma yaşamı ve Sendikamız Güvenlik-İş'in çalışmaları ile kadro kapsamına giremeyen ve kadro kapsamında çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız ile ilgili bilgi verildi.

Özel güvenlik görevlilerin sorunları ve talepleri ile kadro kapsamına dahil edilmeyen işçilerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirten Atalay, TÜRK-İŞ ailesi olarak bu işin takipçisi olduğunu söyledi.

Atalay, Özel Güvenlik Haftası dolayısı ile tüm özel güvenlik işçilerinin bir gün değil her zaman hatırlanması gerektiğini, beşikten mezara insan hayatı boyunca önemli bir yer tuttuğunu ve Özel Güvenlik Görevlilerine toplum nezdinde gerekli değerin verilmesi gerektiğini belirterek tüm özel güvenlik görevlilerini TÜRK-İŞ çatısı altında birleşmeye davet etti.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI'da Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'a ilgisi ve duyarlılığından dolayı Sendikamız ve tüm özel güvenlik görevlileri adına teşekkür etti.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım