ArkaPlan

Başkanlar Kurulumuz Toplandı..!

Güvenlik - İş

Güvenlik-İş Sendikamız Başkanlar Kurulu, Genel Merkezimizde bir araya gelen Şube Başkanlarımız ve Bölge Sorumlularının katılımıyla gerçekleşti.

Ülke gündemi ve Çalışma Yaşamı konularının değerlendirildiği toplantıda Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgiler paylaşıldı.

Sendika üyelerimizin ve Özel Güvenlik Görevlilerinin talepleri ve önerileri Şube Başkanlarımız ve Bölge Sorumluları tarafından toplantıya sunuldu ve sorunların çözüme kavuşturulması gündeme alındı.

Taşerona kadro kapsamında kadroya geçecek üyelerimizin sorun ve beklentileri gündem maddesi olarak ele alındı.

Taşerona kadro kapsamında Kadroya Alınmayan KİT'ler ve diğer kuruluşlarda çalışan özel güvenlik işçilerinin haklı talepleri Sendikamız Güvenlik-İş'in ve Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ'in çalışmaları ile yakinen takip edilmesi, üyelerimizin ve özel güvenlik işçilerinin hak ettikleri KADRO'yu almaları sağlanana kadar mücadelemizin karalılıkla sürdürüleceği kararlaştırıldı.

Sendikamız Güvenlik-İş'in ÇSGB'nin açıkladığı veriler ile iş kolunun lider Sendikası olduğu ve bu başarının daha fazla üyeye ulaşarak "Özel Güvenlik Görevlilerinin Sesi Olma" iddiasının daha da yükseltilmesi kararlaştırıldı.

"Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme" kampanyamızın tanıtım filmi ve çalışmaları değerlendirilip kısa zamanda üyelerimize sunulması kararlaştırıldı.

Sendika Genel Merkezimizde gerçekleştirilen Toplantıya; Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ, Genel Eğitim Sekreteri Ünal KESKİN, Merkez Yürütme Kurulu Üyelerimiz Fevzi KARATAŞ ve Sinan CARLI, Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş GÜVENÇ, Antalya Bölge Şube Başkanı Hüseyin ÇALKAYA, Samsun Bölge Şube Başkanı Soner DONAT, Van Bölge Şube Başkanı Naci BEYTER, İstanbul Anadolu Şube Başkanı Ramazan PALAK, İstanbul Avrupa Bölge Sorumlusu Kenan KARABULUT, Diyarbakır Bölge Sorumlusu Murat ELHAKAN, Trabzon Bölge Sorumlusu Halil AYGÜN, İzmir Bölge Sorumluları İlkay ÜSTBAŞ ve Hüseyin KALENDER katıldı.Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım