ArkaPlan

Genel Başkanımız İstanbul’da Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI İstanbul’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI İstanbul’da ilk ziyaretini örgütlü olduğumuz PTT PAL’e gerçekleştirdi. 

PTT PAL Genel Müdür Yardımcısı Sayın Cihan AYDOĞAN’ı makamında ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, PTT PAL bünyesinde çalışan üyelerimiz özel güvenlik görevlileri hakkında Sayın AYDOĞAN ile karşılıklı istişare gerçekleştirdiler. Ziyarette İstanbul Anadolu Yakası Şube Sekreteri Serkan TENK hazır bulundu.

Genel Başkanımızın bir sonraki ziyareti TCDD 1. Bölge Müdürü Sayın Necmettin ACAR’I makamında ziyaret etmek oldu. Ziyarette TCDD 1. Bölgede çalışan üyelerimize ilişkin istişare gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Konfederasyonumuz TÜR-İŞ’e bağlı Türkiye Liman Dok ve Gemi İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sayın Necip NALBANTOĞLU’nu da makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Töleyis Sendikası Genel Başkanı Sayın Cemail Bakındı ve TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanı Sayın Adnan Uyar’ı da ziyaret eden Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, " PTT PAL Genel Müdür Yardımcısı Sayın Cihan AYDOĞAN a, TCDD 1. Bölge Müdürü Sayın Necmettin ACAR’a, Kofederasyonumuz TÜR-İŞ’e bağlı Türkiye Liman Dok ve Gemi İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sayın Necip NALBANTOĞLU’na, Töleyis Sendikası Genel Başkanı Sayın Cemail BAKINDI ve TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanı Sayın Adnan UYAR’a göstermiş oldukları ilgi ve duyarlılıklarından dolayı Sendikamız ve Şahsım adına teşekkür ederim" dedi.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım