ArkaPlan

Genel Başkanımızdan PTT Genel Müdürü Gülten'e Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı PTT Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten’i makamında ziyaret ederek PTT bünyesinde yetkili sendika olarak üyelerimizin sorun ve talepleri adına verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız açıklamasında, fedakarca çalışan üyelerimiz adına 2 bin tl destek ödemesinden dolayı teşekkür ederek, üyelerimiz özel güvenlik görevlilerine Genel Müdürümüzün kıymet vermesi ve takdir etmesi bizleri tüm özel güvenlik görevlileri adına mutlu etmiştir.

PTT PAL’de 1. Dönem imzaladığımız toplu iş sözleşmesinin sektörde oldukça ses getirdiğini PTT bünyesinde çalışan üyelerimizin özel güvenlik görevlilerinin daha iyi şartlarda olmaları için yeni dönemde sendikamızın ilkelerinden olan ‘’Biz Birlikte Güçlüyüz’’ anlayışı ile yolumuza koşar adımlarla devam edeceğiz, malum birilerinin isim kullanarak ve tehdit ile korku salarak yaptığı sendikal faaliyetlerin bir daha yaşanmayacağının altını çizen Genel Başkanımız Çağırıcı Ulaştırma Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na ve ülkemizin en güzide kurumlarından olan PTT’mizin Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten’e Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum dedi.

PTT Genel Müdürü Sayın Hakan Gülten twitter’dan yaptığı açıklamada Büyük bir azim ve sorumluluk bilinciyle gece gündüz demeden ülkemiz için çalışan özel güvenlik görevlilerimizi temsilen ziyarette bulunan Güvenlik-İş Sendikası'nın Genel Başkanı Sayın Ömer Çağırıcı'ya teşekkür ediyorum dedi.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım