ArkaPlan

Genel Başkanımızdan Unı Global Union’a Ziyaret

Güvenlik - İş

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, ILO konferansı için bulunduğu İsviçre'de Sendikamızın da üyesi olduğu UNI Global Union genel merkezini ziyaret etti. Ziyarette Uni Global Union Küresel Sendika Özel Güvenlik Sektör Başkanı Eddy STAM ve Sektör Örgütlenme Direktörü Joanna KATSOULAS ile bir araya gelindi.

Gerçekleştirilen ziyarette, dünya genelindeki özel güvenlik görevlilerinin sorunları ve çalışma koşulları, örgütlenme çalışmaları, toplu sözleşmelerin değerlendirilmesi, UNI ile birlikte yapılacak iyileştirmeler, Türkiye'de ki Sendikalaşma ve Sendikalaşmanın küresel birlik açısından önemi ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

Ayriyeten yeni örgütlendiğimiz ve toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin sürdüğü LOOMİS Güvenlik Hizmetleri A.Ş. süreci hakkında bilgi verildi.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, örgütlü olduğumuz LOOMİS Türkiye ve ülkemizde bulunan küresel Güvenlik Firmalarına yönelik verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Güvenlik Sektör yöneticilerimiz Eddy STAM ve Joanna KATSOULAS ‘a gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım