ArkaPlan

ANKARA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜN'DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE YÖNELİK EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Güvenlik-İş Sendikamız tarafından Ankara PTT Başmüdürlüğünde 'Protokol ve Nezaket kuralları' ve 'Öfke ve Stres Kontrolü' konulu eğitim seminerimizi gerçekleştirildi.


Eğitim seminerimize, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Fevzi Karataş, Ankara Bölge Başkanımız Ekrem İNCESU, PTT Destek Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Mustafa SORGUNTEKİN, PTT PAL Yöneticileri,  İlişki, Motivasyon ve Yönetici Koçu Kurumsal Eğitmen Hande Eva AHISKALI ve PTT Kurum Temsilcilerimiz, ve çok sayıda özel güvenlik görevlisi meslektaşımız katıldı. 


Toplantıda Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ,  PTT'nin günümüzde çağdaş, yaygın, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle yurdumuzun her yerinde hizmetlerini sürdürmeye devam ettiğini belirterek, böylesine önemli bir kurumu 7/24 koruyan özel güvenlik görevlisi üyelerimizle gerçekleştirilen bu eğitimle bir arada oldukları için mutluluk duyduğunu söyledi. Gerçekleşen eğitimin hayırlara vesile olmasını diledi. 


İlişki, Motivasyon ve Yönetici Koçu Kurumsal Eğitmen Hande Eva AHISKALI ‘’Protokol ve Nezaket kuralları' ve 'Öfke ve Stres Kontrolü’’ konulu bir eğitim gerçekleştirdi.


Soru cevap bölümüyle devam eden eğitim, sertifika töreniyle tamamlandı.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım