ArkaPlan

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin mü'minler arasında alabildiğine canlandığı, zenginin-fakiri, büyüğün-küçüğü gözettiği, birlik ve beraberlik duygularımızın yeniden yeşerdiği, yüce azamet sahibi olan Rabbimizin merhametiyle yeryüzünü kapladığı mübarek zamanlardır.

Bu Ramazan bayramında yaptığımız ibadetlerin tutuğumuz oruçların, yapılan iyiliklerin, okunan kuranların kabulünü dileyerek ülkemizde ve tüm dünyayı saran koronavirüs belasından biran evvel kurtulmayı dileyerek ülkemizin bu zor zamanlarında kendi canlarını hiçe sayarak görevlerini yapan sağlık çalışanlarına ve görünmez kahramanlarımızdan olan özel güvenlik görevlilerine bayram vesilesi ile tekrardan şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin, İslam Aleminin ve bu özel günde dahi vazife başında olan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, can ve mal koruyan Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızın ve teşkilatımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bayramlar bir olmaktır, birlik olmaktır…
Birlikte kardeşçe kucaklaşacağımız günlere en kısa zamanda sağlıkla kavuşmak dileğiyle…

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım