ArkaPlan

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar, duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin mü'minler arasında alabildiğine canlandığı, zenginin-fakiri, büyüğün-küçüğü gözettiği, birlik ve beraberlik duygularımızın yeniden yeşerdiği, yüce azamet sahibi olan Rabbimizin merhametiyle yeryüzünü kapladığı mübarek zamanlardır.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da koronavirüs salgınının gölgesinde geçiriyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu vakitler de, bayram sevincini paylaşamamanın hüznünü yaşasak da, kalplerimizin sizlerle birlikte attığını unutmayın.

Ne yazık ki bu mübarek bayram zamanında İsrail'in  Mescid-i Aksa’ya, Gazze’ye ve Filistinli Müslüman kardeşlerimize yönelik insanlık dışı saldırıları bizleri derinden üzmektedir. Dualarımız Filistinli Müslüman kardeşlerimizle birlikte.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin, İslam Aleminin ve bu özel günde dahi vazife başında olan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, can ve mal koruyan Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızın ve teşkilatımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Hep bir arada, sevgi dolu, huzurlu kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlar geçirmek dileğiyle...

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım