ArkaPlan

Sendikamızdan Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikamız '26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası' dolayısı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Denetleme Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcıları 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Atilla DEMİR, 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın Emrullah GÖLCÜK ve 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın İzzet TUNA heyetimizi kabul etti. Gerçekleşen ziyarete Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Galip Bektaş GÜVENÇ, Fevzi KARATAŞ ve üyelerimiz özel güvenlik görevlileri TCDD 2. Bölge Müdürlüğünde görevli Sinem Yüksel, Çevre ve Şehircilik Bakanlığında görevli Muhammet Toprak, DHMİ Genel Müdürlüğünde görevli Emine Özbek ve PTT Genel Müdürlüğünde görevli Sinan Işık katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarete ilişkin Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sayın İzzet TUNA yaptığı açıklamada, Ülkemizde aktif 335 bin özel güvenlik görevlisinin görev yaptığını belirterek, ‘’genel kolluk kuvvetlerinin en önemli yardımcı mahiyetinden olmalarından dolayı kolluk kuvvetlerimizin çalışmalarını kolaylaştırırken toplumumuzun huzur ve güvenliğinin teminine de katkılar sağlamaktadır. 81 İlde özel güvenlik görevlilerine eğitim vermeye devam ediyoruz. Onların başarılarını tebrik ediyor 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını tebrik ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’da yaptığı açıklamada, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının, özel güvenlik görevlilerinin genel kolluk kuvvetinin en önemli yardımcı kolluk mahiyetinde olmasında ve meslektaşlarımızın görünür olması için her zaman olumlu katkıları olduğunu belirterek özel güvenlik görevlilerinin taleplerini her zaman dikkate alan Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığımıza duyarlılıklarından dolayı tüm meslektaşlarımız adına teşekkür ettiğini söyledi.

Özel Güvenlik Her Yerde..

#ÖzelGüvenlikGünüveHaftası

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım