ArkaPlan

SENDİKAMIZDAN ÖZEL GÜVENLİK DENETLEME BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Güvenlik-İş Sendikamız '26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası' dolayısı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Sayın Suat Çelik heyetimizi kabul etti.

Gerçekleşen ziyarete Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Galip Bektaş GÜVENÇ, Fevzi KARATAŞ ile TCDD'de özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan Sinem Yüksel, Devlet Hava Meydanlarında (DHMİ) özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Özbek, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) görev yapan Hüsnü Melih Temel ve PTT'de özel güvenlik görevlisi Sinan IŞIK katıldı.

Tüm özel güvenlik görevlilerinin '26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını' tebrik ettiğini belirten Suat Çelik, ''Toplumumuzun huzur ve güvenliğinin teminine katkı sağlayan ülkemizde 332 bin 769 aktif olarak görev yapan özel güvenlik görevlileri, genel kolluk kuvvetlerinin en önemli yardımcı mahiyetinden olmalarından dolayı Genel kolluk kuvvetlerinin çalışmalarını kolaylaştırdığını söyledi. Suat ÇELİK ayrıca 81 il'de özel güvenlik görevlilerine eğitimlere devam edileceğini de belirtti.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’da yaptığı açıklamada, özel güvenlik görevlilerinin elde ettikleri başarılarda EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının 81 İl'de eğitimlerinin çok büyük katkı sağladığını, meslektaşlarımıza yönelik her türlü çalışmalara olumlu yaklaşımlarını ve toplumda ki farkındalığın oluşmasında ki çalışmalara her zaman vermiş oldukları destekten ötürü tüm özel güvenlik görevlileri adına teşekkür ettiğini belirtti.

Özel Güvenlik Her Yerde..

#ÖzelGüvenlikGünüveHaftası #iyikivarsınözelgüvenlik

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım