ArkaPlan

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM)'de Çalışan Üyelerimize Yönelik Eğitim Semineri

Güvenlik-İş Sendikamız tarafından Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Ceylanpınar İşletmelerinde 'Protokol ve Nezaket kuralları' ve 'Öfke ve Stres Kontrolü' konulu eğitim seminerimizi gerçekleştirdik.


Eğitim seminerimize, Genel Başkan Yardımcımız Fevzi Karataş, Genel Başkan Başdanışmanı Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Prof. Dr. Türker TOPALHAN, İlişki, Motivasyon ve Yönetici Koçu Kurumsal Eğitmen Hande Eva AHISKALI, Şanlıurfa Bölge Başkanımız Halil PİŞKİN, ve TİGEM Kurum Temsilcilerimiz, ve çok sayıda özel güvenlik görevlisi meslektaşımız katıldı. 


Toplantıda Genel Başkan Başdanışmanı Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Prof. Dr. Türker TOPALHAN ‘Toplu Sözleşme Prosedürü ve Yararlanma’ başlıklı konularda eğitim vermiştir.


İlişki, Motivasyon ve Yönetici Koçu Kurumsal Eğitmen Hande Eva AHISKALI ‘’Protokol ve Nezaket kuralları' ve 'Öfke ve Stres Kontrolü’’ konulu güzel bir eğitim gerçekleştirdi.

Soru cevap bölümüyle devam eden eğitim, sertifika töreniyle tamamlandı.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım