ArkaPlan

Tepebaşı Belediyesi TİS Görüşmelerinde İlk Oturum Gerçekleşti

Güvenlik-İş Sendikamız ile Tepebaşı Belediyesi arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi için görüşmeler başladı. Tepebaşı Belediyesinin ev sahipliği yaptığı ilk toplantı 09.10.2020 tarihinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK ve Galip Bektaş GÜVENÇ, İdari İşler Müdürümüz Caner Yılmaz, Toplu Sözleşme Müdürümüz Murat Keklik, Toplu Sözleşme Uzmanı Abdurrahman TATLIPINAR, Ankara Şube Teşkilat Sekreteri Engin UÇAR, Eskişehir il Temsilcisi Yavuz ATABİLEN, katıldı.

Tepebaşı Belediyesi adına, İnsan Kaynakları ve İş Sağlığı Güvenliği Sorumlusu Rıdvan DEDEOĞLU Avukat Hatice Banu BAZARKAYA İNCE katılmıştır.

Toplu iş sözleşmesi görüşmesinin ilk toplantısında, taraflar arasında yapılan değerlendirmelerle idari maddeler üzerinde anlaşma sağlandı. Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza, üyelerimize ve Tepebaşı Belediyesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri Sayın İnsan Kaynakları ve İş Sağlığı Güvenliği Sorumlusu Rıdvan DEDEOĞLU'na ev sahipliğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyoruz. Güvenlik-İş Sendikamız ve Tepebaşı Belediyesi 23.10.2020 Cuma günü saat 10.00'da Tepebaşı Belediyesi Encüman Salonunda devam edilmesine karar verildi. Özel güvenlik görevlilerinin etkili Sendikası Güvenlik-İş olarak her zaman üyelerimizin daha iyi bir geleceğe ve yarınlara güvenle bakması için çalışmaya devam edeceğiz.. Biz Birlikte Güçlüyüz..

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım