ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

Güvenlik - İş

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – İlk-Kent Özel Güvenlik Koruma Hiz.Ltd.Şti. Viya Güvenlik ve Koruma Hiz.Ltd.Şti. ( MKEK MKE Maksam Makine ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/mkek-mke-maksam-makine-ve-maske-fabrikasi-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Kral Güvenlik Koruma ve Eğitim Hiz.Ltd.Şti ( Van Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/van-valiligi-il-goc-idaresi-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Has Özel Güvenlik Dan. Eğt. Alarm Cihaz ve Sis. Tic. Ltd. Şti (MTA Genel Müdürlüğü Ege Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/mta-genel-mudurlugu-ege-bolge-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Bir Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti (Sivas Valiliği Gençlik İl Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/sivas-valiligi-genclik-il-hizmetleri-ve-spor-il-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandiTürkiye'de özel güvenlik sektöründe ilklerin sendikası olan Güvenlik İş Sendikası olarak üyelerimiz adına imzalanan toplu iş sözleşmelerinin çalışan tüm üyelerimize ve özel güvenlik görevlilerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım