ArkaPlan

TÜRK - İŞ GENEL BAŞKANIMIZ ERGÜN ATALAY'DAN SENDİKAMIZA ZİYARET

TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay ve TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri-TEKSİF Sendikası Genel Başkanı Sayın Nazmi IRGAT Sendikamızın Genel merkezinde Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’yı ziyaret etti. Ziyarette TEKSİF Sendikası Genel Teşkilat ve Eğitim Sekreteri Sayın Ersin ÇELİK ile Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK hazır bulundu.


Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul hasebiyle Sayın ATALAY ve Sayın IRGAT Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu üyelerine tebriklerini iletti.

TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay'a, Sendikamız Güvenlik-İş'in çalışmaları, özel güvenlik görevlilerinin sorun ve talepleri ve Sendikamız üyesi özel güvenlik görevlilerinin 'taşerona kadro' konusundaki talepleri karşılıklı istişare edildi.


Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, İşçilerin sigortası olan TÜRK-İŞ Konfederasyonun çatısı altında olmaktan onur duyduğunu söyleyerek, Güvenlik-İş Sendikamızın ve özel güvenlik emekçilerinin her zaman yanında olan, bizlere desteklerini esirgemeyen TÜRK-İŞ’imizin değerli Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY’a Güvenlik-İş Sendikamız ve tüm özel güvenlik emekçileri adına şükranlarımı sunarım. Ziyaretlerinden dolayı TÜRK-İŞ Genel Başkanımıza, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreterimize, Teksif Teşkilat ve Eğitim Sekreterimize teşekkür ederiz'' dedi.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım