ArkaPlan

Üyelerimiz Özel Güvenlik Görevlileri ile Beraber Yeni Yılı Karşıladık

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Fevzi KARATAŞ, 2022 yılının son saatlerinde 7/24 can ve mal koruyan üyelerimiz özel güvenlik görevlilerini çalıştıkları görev noktalarında ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Üyelerimiz; PTT Genel Müdürlüğü, PTT Pul Müzesi, TCDD Eryaman Garı, Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Güvenlik Kuzey Ankara Parkı, ANFA Güvenlik Dikmen Parkı, 50. Yıl Parkı ve DHMİ Van Havalimanında çalışan üyelerimiz ile 2023 yılını birlikte karşıladı.


“2022 YILININ HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, “2022’nin son anlarını üyelerimizle birlikte 2023’ün hayırlı olması dileğiyle ziyaretlerle istişare ederek nöbet noktalarında geçirdik.  Üyelerimiz özel güvenlik görevlileri ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Vatan vazifesi başında olan tüm güvenlik güçlerimize ve özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımıza ve Güvenlik-İş teşkilatımıza 2023’ün hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım