ArkaPlan

VAKIFBANK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ YİNE GÜVENLİK-İŞ DEDİ

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ!

19. İşkolunun değişmez lideri sendikamız Güvenlik-İş, işkolundaki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına devam ediyor, Vakıfbank’ta çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız bu yetki döneminde yine Güvenlik-İş ailemizi tercih etmiştir.


Türkiye Vakıflar Bankası’nın güvenlik hizmetlerini yürütmekte olan PYS Güvenlik Anonim Şirketi bünyesinde çalışmakta olan özel güvenlik görevlilerinin yetki döneminde tercihi Güvenlik-İş Sendikası oldu. Güvenlik-İş Sendikamız, kurumdaki yetkili sendika unvanını  devam ettirdi.

05 Mayıs 2022 tarihli ve 1365 sayılı yetki tespiti başvurumuz sonucuna göre Türkiye Vakıflar Bankası’nın güvenlik hizmetlerini yürütmekte olan PYS Güvenlik Anonim Şirketi bünyesinde çalışmakta olan özel güvenlik görevlilerinin büyük bir çoğunluğu Güvenlik-İş’i tercih etti. Güvenlik-İş Sendikası,  kurumda yetkisini perçinledi.

Vakıfbank'ta çalışan özel güvenlik görevlisi tüm üyelerimize bizi tercih ettikleri için, teşkilat birimlerimize de özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Bizler Güvenlik-İş Sendikası olarak hız kesmeden tüm işyerlerinde örgütlenme çalışmalarımıza devam edeceğiz.... 

‘’BİZ’’ anlayışı ile mücadelemiz devam edecektir.


Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu


Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım