ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

İstanbul Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

BNG Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (İstanbul Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Silivri ve Binkılıç Geri Gönderme Merkezleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

On Dokuz Mayıs Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

ÖZ D-İ Özel Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Canik, İlkadım ve Atakum İlçelerindeki Yerleşkeler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 15.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Sivas Ulusal Güvenlik Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Orman ve Su İşleri Bakanlığı 15.Bölge Müdürlüğü Sivas Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Valiliği Kadın Konukevi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Sivas Ulusal Güvenlik Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Sivas Valiliği Kadın Konukevi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ardahan Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Kafkas Güvenlik A.Ş (Ardahan Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğüne Bağlı Posof Entegre İlçe Devlet Hatanesi ile Eğitim Tipi Sağlık Ocağı ve Dinlenme Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Döşemealtı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Akdeniz Güvenlik Hiz. A.Ş (Döşemealtı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gaziantep Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Kaan Vip Güvenlik Hiz. A.Ş (Gaziantep Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 2. Bölge Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

18 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) - Taş Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TCDD 2. Ankara, Eskişehir ve Yozgat Yerköy İllerinde bulunan İdareye ait tesisler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi

17 Mayıs 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

14 Mayıs 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Yüksekova Kültür Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım