ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Sivas valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürüğü, Müze Müdürlüğü, şemsi Sivasi il halk Kütüphanesi Müdürlüğü(silahlı,Silahsız) Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi BİR Güv. Ve Kor. Hiz.Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Turhal Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

24 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Şeker fabrikaları A.Ş. Muammer Tuksavul Turhal Şeker Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi GÖKTÜRKLER 1 Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sakarya Kyk İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Yüksek Öğrenim KYK Sakarya İl Müdürlüğü ve Bağlı Yurtlar Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi GÖKTÜRKLER 1 Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kocaeli İli Kamu Hastaneleri genel Sekretrliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi GSM Koruma ve Güvenlik Hiz.Tic. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kastamonu Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi Çağdaş Güv. Kor. Ve Özel Eğit. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Konya D.s.i 4. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

22 Ağustos 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-DSİ Genel Müdürlüğğü 4. Bölge Müdürlüğü ve bağlı Şube Müdürlükleri özel güvenlik hizmet Alımı İşi-BNG Özel Güv. Hiz. Ltd.Şti.arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Siirt Devlet Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

22 Ağustos 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Siirt İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Siirt Devlet Hastanesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Can Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti.arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sinop Müze Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

22 Ağustos 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü(Sinop Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi Tarihi Cezaevi) özel güvenlik hizmet Alımı İşi-CNS Güv.Eğt.VE Kor.Hiz.Tic.Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Ağustos 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ordu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Bağlı Sağlık Tesisleri özel güvenlik hizmet Alımı İşi-BOZTEPE Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Obruk Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü Ticaret Dairesi Başkanlığı İç Ticaret Müdürlüğü(Obruk HES İşletme Müdürlüğü)-Poligard Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım