ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü İstanbul İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Nisan 2021, Perşembe

1- AKDENİZ Güv. Hiz. A.Ş. 2- ERPA Özel Güv. ve Eğit. Hiz. Ltd. Şti. Ortak GİRİŞİMİ (Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü İstanbul İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Nisan 2021, Perşembe

Al Grup Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Şanlıurfa Bölgesi Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Nisan 2021, Perşembe

KÜRŞAT Özel Güv. Eğt. Hiz. Sav ve Güv. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 12. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Şanlıurfa Bölgesi Trafo Merkezleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Nisan 2021, Pazartesi

UNB Özel Güvenlik Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu) tarafından TÜHİS- Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenler Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kars Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Nisan 2021, Pazartesi

SYD Özel Güv. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kars Şeker Fabrikası) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (Bursa) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Nisan 2021, Çarşamba

Ekol Grup Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü (Bursa)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğalgaz Santralleri Daire Başkanlığı Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Nisan 2021, Pazartesi

As Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğalgaz Santralleri Daire Başkanlığı Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Konya Bahri Dağdaş Ereğli Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

SYD Özel Güv. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Konya Bahri Dağdaş Ereğli Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

Pehlivan Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Mart 2021, Çarşamba

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım