ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Van Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Van Valiliği İl Kütür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Tutku Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik İl Özel İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bilecik İl Özel İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Özalp Özel Güvenlik Eğitim ve Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Erciş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

05 Ekim 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Van Erciş Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-İda Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

05 Ekim 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Emin Koruma GüvenlikHiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

05 Ekim 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çorum Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Çorum Müzesi, Boğazköy müze ve Örenyeri,Yazılıkaya Açıkhava Mabedi, Alacahöyük Müze ve Örenyeri ile Ortaköy-Şapinuva Örenyeri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Legal Öz.Güv.Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

03 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Şırnak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Şahin Özel Güv. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

03 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Bilecik Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Bilecik Müzesi Müdürlüğü ve Söğüt Müzesi Müdürlüğü , İl Halk Kütüphanesi ( Silahlı- Silahsız)Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Şahin Özel Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çarşamba Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

20 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Çarşamba Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı Ortakaradeniz Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çaycuma Huzurevi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

20 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Çaycuma Kaymakamlığı Çaycuma Huzurevi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet AlımıUlus Güvenlik Hiz. Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Sultan Fahriye Yurt Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

20 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bayburt İl Müdürlüğü Sultan Fahriye Yurt Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet AlımıPoligard Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım