ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Mayıs 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Rehber Özel Güvenlik Ltd. Şti. (Yalova Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Yalova Sağlık Kompleksi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ağrı İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mayıs 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine Bağlı Doğubeyazıt Sarısu Sınır Ticaret Merkezi, Gürbulak Tır Parkı, TRT Parkı, Eski Vali Konağı ve Kültür Kongre Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Ağrı Anadolu Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Samsun Karayolları 7.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mayıs 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Safari Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. (Karayolları Genel Müdürlüğü 7.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mayıs 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Cevher Özel Güvenlik Koruma Tic. Ltd. Şti. (Tunceli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mayıs 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-K.G.T. Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (Tunceli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Yalova Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mayıs 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Azran Güvenlik ve Kor. San. Ltd. Şti. (Yalova Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mayıs 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Msb Ant Batı Bölge İstanbul İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mayıs 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Emir Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. (Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı ANT Batı Bölge Müdürlüğü İstanbul İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mayıs 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-K.G.T. Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocukevleri Koordinasyon Merkezi, Kadın Konukevi Müdürlüğü, Sevgi Evleri Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü, İBSE Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gümüşhane Kamu Hastaneler Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mayıs 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çay Güvenlik Eğitim Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.-KGM Güvenlik Eğitim Paz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Gümüşhane İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği-(Gümüşhane Devlet Hastanesi, Kelkit Devlet Hastanesi, Siran Devlet Hastanesi, Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Bağlı Poliklinikler) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım