ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Trabzon Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

19 Mart 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Emin Kor. ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Trabzon Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bitlis Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

19 Mart 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Ufi Güvenlik Ltd. Şti – Olgaçlar Güvenlik Ltd. Şti. iş ortaklığı Bitlis Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

14 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Aksaray Anadolu Özel Güvenlik Eğt. Hiz. Tek. End. Güv. Sis. Dan. San. Tic. Ltd. Şti (Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Aksaray Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Aksaray Anadolu Özel Güvenlik Eğt. Hiz. Tek. End. Güv. Sis. Dan. San. Tic. Ltd. Şti (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Aksaray İl Müdürlüğüne Bağlı Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karaman Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

13 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – SD Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Karaman İl Müdürlüğüne Bağlı Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

13 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Yıldız AS Güvenlik Ltd. Şti (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Valiliği Gençlik İl Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Bir Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti (Sivas Valiliği Gençlik İl Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mta Genel Müdürlüğü Ege Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Has Özel Güvenlik Dan. Eğt. Alarm Cihaz ve Sis. Tic. Ltd. Şti (MTA Genel Müdürlüğü Ege Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Kral Güvenlik Koruma ve Eğitim Hiz.Ltd.Şti ( Van Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – İlk-Kent Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Ek Hizmet Binaları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ (Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım