ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Van Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Mayıs 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – 6 H Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti – İda Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Başkale, Çaldıran, Bahçesaray İlçe Devlet Hastaneleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ağrı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Mayıs 2018, Salı

Ağrı Anadolu Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Ağrı Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Ağrı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Isparta İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Mayıs 2018, Salı

Çağ Özel Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Isparta İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Valiliği Sur Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Mayıs 2018, Pazartesi

Dünya Güvenlik Merkezi Özel Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Sur Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Emin Koruma ve Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Giresun Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

K.G.T. Güvenlik Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bingöl İl Müdürlüğü Pir Ali Bey ve Mürsel Paşa Öğrenci Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Vuslat Özel Güvenlik Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi, Etnografya Müzesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Başkent Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Antalya Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Gözetleme, Kontrol, Muhafaza ve Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

BNG Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (İstanbul Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Silivri ve Binkılıç Geri Gönderme Merkezleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

On Dokuz Mayıs Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

ÖZ D-İ Özel Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (On Dokuz Mayıs Üniversitesi Canik, İlkadım ve Atakum İlçelerindeki Yerleşkeler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım