ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Hakkari Valiliği İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Hakkari Valiliği İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Tutku Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Amasya Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Amasya Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü – Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Amasya Kaşkar Özel Güvenlik Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi – Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Ar Güv. Kor. ve Eğit. Hiz. Tic. A.Ş. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Sav Özel Güv.Kor.ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti.arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi astanesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik (Silahlı) Hizmet Alımı İşi -BİNSAT Kor. ve Öz. Güv. Hiz. Tic. Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Siirt Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Alım İşi -Arbed Özel Güvenlik Hiz. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Ağustos 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Kent Özel Güv. Hiz.San.Tic.Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ardahan Asp İl Müdürlüğü Ardahan Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ardahan Valiliği ASP İl Müdürlüğü Ardahan Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -KAFKAS Güvenlik.A.Ş arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Ticaret Daire Başkanlığı İç Ticaret Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-EÜAŞ Genel Müdürlüğü Ticaret Dairesi Başkanlığı İç Ticaret Müdürlüğü – Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Gelişi-1 Özel Güvenlik Ltd. Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım