ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Mkek Mke Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Ocak 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Düzey Koruma Güvenlik Hiz.Ltd.Şti ( MKEK MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ağrı Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

25 Ocak 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Ağrı Anadolu Güvenlik Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti (Ağrı Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İzmir Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Bağlı Müze ve Ören Yerleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

15 Ocak 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Has Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (İzmir Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Bağlı Müze ve Ören Yerleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Ocak 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Vuslat Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Kastamonu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Ocak 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gümüş Özel Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti (Sivas İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mke Hurda İşletmesi Müdürlüğü Kırıkkale Hurda Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Ocak 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Düzey Koruma Güvenlik Hiz.Ltd.Şti ( MKE Hurda İşletmesi Müdürlüğü Kırıkkale Hurda Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Ocak 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – DAS Özel Güv. Hiz.Ltd.Şti (Tunceli Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karayolları Genel Müdürlüğü İkmal Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

04 Ocak 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Akıncılar Koruma Güvenlik Hiz.Ltd.Şti ( Karayolları Genel Müdürlüğü İkmal Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Afşin - Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

28 Aralık 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Poligard Özel Güvenlik ve Eğitim. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Afşin-Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırşehir Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

25 Aralık 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – TEK-MUR Özel Güv. Kor. Hiz.Ltd.Şti (Kırşehir Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım