ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Sakarya Bölge Müdürlüğü (TÜRASAŞ) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Eylül 2021, Cuma

TMY Özel Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Raylı Sistem Araçları San. A.Ş. Sakarya Bölge Müdürlüğü (TÜRASAŞ)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge Müdürlüğü (Van) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Eylül 2021, Cuma

Vega Tim Özel Güv. Eğt. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge Müdürlüğü (Van)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Eylül 2021, Cuma

Asya Özel Güv. kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğü (Kastamonu)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2021, Pazartesi

Manavgat Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Karaman EÜAŞ Ermenek HES İşletmesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2021, Pazartesi

Al Grup Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Karaman EÜAŞ Ermenek HES İşletmesi) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2021, Pazartesi

1071 Koruma ve Özel Güv. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Obruk HES İşletmesi (Çorum) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2021, Pazartesi

Al Grup Güv.Hiz. Ltd.Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Obruk HES İşletmesi (Çorum)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü (Kütahya) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2021, Pazartesi

Ekol Grup Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü (Kütahya)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Ankara TEİAŞ Gölbaşı Sosyal Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2021, Pazartesi

Pehlivan Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Ankara TEİAŞ Gölbaşı Sosyal Tesisleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Mal. Yön. D. Bşk. - İç Sarın Alma Mdr. - 18 Mart Çan Termik Sant. İşl. Mdr. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Haziran 2021, Çarşamba

Prima Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Mal. Yön. D. Bşk. - İç Sarın Alma Mdr. - 18 Mart Çan Termik Sant. İşl. Mdr.) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım