ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı HEAŞ İdari ve Sosyal İşler Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Ağustos 2020, Pazartesi

Zortul Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı HEAŞ İdari ve Sosyal İşler Şefliği) Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Temmuz 2020, Çarşamba

Şark Özel güv. Ltd. Şti-CMG Özel Güv. ve Kor. Hiz. A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ilgın Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Temmuz 2020, Perşembe

BNG Özel Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ilgın Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Temmuz 2020, Pazartesi

İSD Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Elazığ Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Temmuz 2020, Pazartesi

A.R.M.G. Güv. ve Özel Güv. Dan. Ve Eğt. Mrk. San. Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Elazığ Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Başkentray Sincan-Kayaş Arasındaki Gar ve İstasyonlar Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

30 Haziran 2020, Salı

Ekol Grup Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Başkentray Sincan-Kayaş Arasındaki Gar ve İstasyonlar) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Hidrolik Santraller Dairesi Başkanlığı Gezende HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Haziran 2020, Pazartesi

Eman Güv. Kor. ve Eğt. Hiz.Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Hidrolik Santraller Dairesi Başkanlığı Gezende HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (Adana) Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

ASYA Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (Adana) Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kastamonu Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

UNB Özl. Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kastamonu Şeker Fabrikası) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

DSİ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü Adana Merkez ve Taşra Birimlerinde Bulunan Baraj, İşletme ve Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Haziran 2020, Çarşamba

ATLAS Güvenlik Sis. ve Tic. Ltd. Şti. (DSİ Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü Adana Merkez ve Taşra Birimlerinde Bulunan Baraj, İşletme ve Tesisleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım