ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Uşak Şeker Fabriksı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

19 Eylül 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Nuri Şeker Uşak şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet AlımıYÖNDEMLİ Özel Güv.Koruma. ve Güv.Eğt. Hiz.Ltd.Şti.arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

19 Eylül 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Ondokuz Mayıs Ünversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Omsuvam, Çocuk Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, OMÜ Tıp Fakültesi Şehir Sağlık Merkezi Üniteleri Özel Güvenlik Hizmet AlımıORTAKARADENİZ Özel Güv. Hiz. Ltd.Şti.arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 10. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

12 Eylül 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşiOta Karadeniz Özel Güv.Hiz.Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Malatya Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

08 Eylül 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Malatya Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi SET Kor. ve Güv. Hiz. San,Tic.A.Ş arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Balıkesir Devlet Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

08 Eylül 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Balıkesir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Ek Hizmet Binası(Eski Unvanı Balıkesir Asker Hastanesi) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi Beyza 1 Özel Güv. ve Kor. Hiz. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

D.s.i. 14. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)D.S.İ. Genel müdürlüğü 14. Bölge Müdürlüğü Bölge Müdürlüğü merkez Sitesi, Altunizade Tesisleri, Orhantepe AR-GE Eğitim tesisleri, Ömerli Barajı ve Tesisleri Alibey Barajı ve Tesisleri , Büyükçekmece barajı ve Tesisileri, Tuzla Beton Boru Fabrikası, Melen İshale Hattı Beykoz Şaft Sahası Yalıköy Filtre Kumu ve Çakılı Üretim tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi AFM Güv. Eğt. ve Kor. Hiz. Ltd, Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Samsun valiliği il Kültür ve Turizm Müdürlüğü Samsun Bafra Arkeoloji- Etnografya Müzesi, gazi Müzesi Atatürk Müzesi, Vezirköprü İlçe halk kütüphanesi müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi ÖZ D-İ Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Nevşehir İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Nevşehir İl Özel İdaresi Hizmet Binası ve Asfalt Plent Tesisi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi Achilles securty Özel Kor. Güv.ğt.Araş.dan. ve Güv. Sis. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Rize Valiliği İl Kütür ve Turizm üdürlüğü (İsmail Kahraman Kültür Merkezi, Atatürk Evi ile Rize Müzesi ve Ören Yerleri )Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi A.G.M.Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz.Tic.Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu Kadın Konukevi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

06 Eylül 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)Ordu Valiliği Kadın Konukevi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet AlımıBOZTEPE Özel Güvenlik Koruma ve Hiz. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım