ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Diyarbakır Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Delta-Up Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ulus Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Zonguldak Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mke İzmir Aliağa Hurda Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Arıkan Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletmesi İzmir Aliağa Hurda Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Alparslan 1 Hes İşletmesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Eray Özel Güvenlik Kor. ve Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Alparslan 1 HES İşletme Müdürlüğü Koruma ve Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Şifre Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri (Esenyurt Dev. Hast., Büyükçekmece Devlet Hast., Silivri Devlet Hastanesi, Silivri Ceza İnfaz Kur. Dev. Hast., Çatalca İlyas Çokay Devlet Hast., Avcılar ADSM, Beylikdüzü ADSM, Avcılar Murat Kölük Dev. Hast.) Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 2.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 2.Bölge Müdürlüğüne Ait Ankara Dahilindeki İşyerleri, YHT ve Garları ile Yerköy Gar ve Havzası Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Taş Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize İl Halk Kütüphanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Uzay Güvenlik Dan. ve Özel Eğit. Hiz. Tic. A.Ş. (Rize Valiliği İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Malatya Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Titiz Özel Koruma ve Güvenlik San. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Delta-Up Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Eğil Çocuk Destek Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Delta-Up Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Eğil Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım