ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2021, Perşembe

Nova Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. - Pars Ankara Özel Güv. ve Kor. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Erciş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Ekim 2021, Çarşamba

Eray Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Erciş Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Deniz İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Gökçeada Kuzu Limanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Ekim 2021, Çarşamba

CD Güv. A.Ş. (Türkiye Deniz İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü Gökçeada Kuzu Limanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Van Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Ekim 2021, Çarşamba

Tema Koruma ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Van Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Çatalan HES İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2021, Salı

Zortul Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Çatalan HES İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü (Sakarya) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2021, Salı

1-BAKARTAŞ Güv. Hiz. Ltd. Şti. 2-CMG Güv. ve Kor. Hiz. A.Ş. İŞ ORTAKLIĞI (TEİAŞ Genel Müdürlüğü TEİAŞ 5. Bölge Müdürlüğü (Sakarya)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Kars Şeker Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2021, Salı

Aya Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Kars Şeker Fabrikası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2021, Salı

VİRA Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2021, Salı

ÖZ D-İ Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ( Türkiye Şeker Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ekim 2021, Çarşamba

K.T.Y Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım