ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TCDD Genel Müdürlüğü Hizmet Binası Ve Müştemilatı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ekim 2019, Çarşamba

Murat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü Hizmet Binası ve Müştemilatı) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Pars Koruma ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları ile Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Genel Müdürlüğü Mke Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Vega Tim Özel Güv. Eğt. Ltd. Şti. (MKEK Genel Müdürlüğü MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Cihan Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tdi A.ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliği'ne Bağlı Tdi Gökçeada Kuzu Limanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Eman Güv. Kor. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TDİ A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliği'ne Bağlı TDİ Gökçeada Kuzu Limanı) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Jan-Em Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 15. Bölge (erzurum) Müdürlüğü Bölge Merkezi Kampüs Alanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Poligard Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 15. Bölge (Erzurum) Müdürlüğü Bölge Merkezi Kampüs Alanı) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Vagon Sanayii A.ş. Genel Müdürlüğü (tüvasaş) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Eylül 2019, Pazartesi

TMY Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜVASAŞ)) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

18 Eylül 2019, Çarşamba

KTY Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 10. Bölge (samsun) Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri ( Samsun, Ordu, Amasya, Çorum, Tokat, Sinop, İl ve İlçeleri Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

18 Eylül 2019, Çarşamba

1071 Kor. ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge (Samsun) Müdürlüğü ve Bağlı İşyerleri ( Samsun, Ordu, Amasya, Çorum, Tokat, Sinop, İl ve İlçeleri Trafo Merkezleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım