ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Eüaş Genel Müdürlüğü Ermenek Hes İşletmesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Ağustos 2018, Perşembe

HMG Özel Güvenlik Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Ermenek HES İşletmesi Müdürlüğü ve Bağlı Erik HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Antalya ve Yöresi Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Kepez 2 Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Ağustos 2018, Perşembe

Ortakaradeniz Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (EÜAŞ Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Kepez 2 HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tatvan Kaymakamlığı Tatvan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Ağustos 2018, Perşembe

Seçkin Bakış Özel Güvenlik Eğitim Kur. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Tatvan Kaymakamlığı Tatvan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ağustos 2018, Pazartesi

MSM Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tülomsaş Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ağustos 2018, Pazartesi

Vaşa Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Tülomsaş Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Van 15. Müdürlüğü, Hakkari ve Muş Müdürlükleri, Edremit ve Tatvan Tapu Müdürlükleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ağustos 2018, Pazartesi

Anadolu Güv. Kor. ve Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Van Tapu ve Kadastro 15. Müdürlüğü, Hakkari ve Muş Tapu ve Kadastro Müdürlükleri,Edremit ve Tatvan Tapu Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Erciş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ağustos 2018, Pazartesi

İda Özel Güv. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Erciş Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü (antalya) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ağustos 2018, Pazartesi

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü (ANTALYA) Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Menzelet Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesine Ek Karar Eklendi. (madde2, Madde 28)

13 Ağustos 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Eray Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü EÜAŞ Menzelet HES İşletme Müdürlüğü ve Bağlı Kılavuzlu HES Başmühendisliği ve Çamlıca-1 HES Teknik Müdür Yardımcısı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bitlis Valiliği Bitlis Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Ağustos 2018, Salı

Ufi Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Bitlis Valiliği Bitlis Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım