ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

İst Özel Güvenlik ve Koruma Hiz.Ltd.Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü Alpullu Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

MSG Koruma ve Özel Güvenlik Ltd.Şti. (Diyarbakır Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

Çelikler Özel Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Ömerli İlçe Devlet Hastanesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırklareli Valiliği Kırklareli İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

Murat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Kırklareli Valiliği Kırklareli İl Göç İdaresi Müdürlüğü Pehlivanköy Geri Gönderme MErkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kars Cumhuriyet Başsavcılığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

Özakıncı Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. San. ve Tic. Ltd. (Kars Cumhuriyet Başsavcılığı Kars Adliyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eskişehir Sulama Birliği Karacaşehir Regülatörü ve Porsuk Barajı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

Akıncılar Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Eskişehir Sulama Birliği Karacaşehir Regülatörü ve Porsuk Barajı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Yeşilli İlçe Entegre Sağlık Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

Çelikler Özel Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Yeşilli İlçe Entegre Sağlık Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tapu ve Kadastro 1. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Temmuz 2018, Cuma

CRSG Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Tapu ve Kadastro 1. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Çankaya, Yenimahalle, Altındağ, Sincan, Etimesgut, Bolu Tapu ve Kadastro Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Tortum Hes Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Temmuz 2018, Çarşamba

Şahin 1 Güvenlik Koruma ve Özel Eğt.. Hiz. Ltd. Şti (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü Tortum HES Müdür Yardımcılığı (Teknik) Özel Güvenlik (silahlı) Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Viranşehir Belediye Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Temmuz 2018, Pazartesi

Kral Özel Güv. Hiz. ve Tic. Ltd. Şti (Viranşehir Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası, Makine İkmal Atölyesi, Kültür Merkezi, Spor Kompleksi Özel Güvenlik (silahlı) Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım