ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Karayolları 13.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

03 Nisan 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-OLİMPOS Özel Güvenlik Kor. Güv. Eğt. Ltd. Şti.-YİĞİTHAN Özel Güvenlik Kor. Güv. Eğt. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Karayolları Genel Müdürlüğü 13.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

03 Nisan 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Vira Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (İstanbul İli Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri (Fatih Sultan Mehmet Eğt. Arş. Hast., Ümraniye Eğt. Arş. Hast., Dr.Siyami Ersek G.K.D.C. Eğt. Arş. Hast., Haydarpaşa Numune Eğt. Arş. Hast., Zeynep Kamil Kad. Doğ. ve Çocuk Hast. EAH, Medeniyet Üniv. Göztepe Eğt. Arş. Hast., Üsküdar Dev. Hast., Erenköy Fiz. Ted. Reh. Hast., Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hast., Beykoz Dev. Hast., Şile Dev. Hast., Ataşehir ADSM, Göztepe ADSM, Çekmeköy ADSM, Beykoz ADSM, Sancaktepe ADSM) Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ereğli Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ereğli Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Özel Mevlana Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti.-Aren Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Vaşa Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-GÜR-KAN Güvenlik Koruma Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Merkez ve İlçe Spor Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ağrı Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

27 Mart 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ağrı Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı-Ağrı Anadolu Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bursa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Mart 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İ.S.D. Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Bursa Valiliği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Meb Devlet Kitapları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

20 Mart 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-MEB Devlet Kitapları Döner Sermaye Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı-HSG Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hacettepe Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

17 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Hacettepe Üniversitesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Atk Vip Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ankara Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Mart 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı-Kuzey Rüzgarı Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım