ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Teiaş Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü (erzurum) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

01 Mart 2019, Cuma

Modern Özel Güv. Eğt. ve Dan. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 15. Bölge Müdürlüğü (Erzurum) ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

19 Şubat 2019, Salı

Sav Özel Güv. Koruma ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.ş. Kastamonu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Şubat 2019, Cuma

Arinna Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (İller Bankası A.Ş. Kastamonu Bölge Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eskişehir Sulama Birliği Karacaşehir Regülatörü ve Porsuk Barajı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Ocak 2019, Perşembe

Akıncılar Kor. ve Güv. Hiz. Tic. Ltd.Şti. (Eskişehir Sulama Birliği Karacaşehir Regülatörü ve Porsuk Barajı) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ocak 2019, Çarşamba

Sahra Güvenlik Koruma ve Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kastamonu Şeker Fabrikası ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Merkez ve Ek Hizmet Binaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ocak 2019, Çarşamba

BMG Özel Güv. Koruma ve Eğt. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Merkez ve Ek Hizmet Binaları) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ptt A.ş. Satınalma Daire Başkanlığına Bağlı 18 İl 39 Ptt Şubesi ve 68 Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ocak 2019, Çarşamba

Toygar Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. San. ve Tic. A.Ş. (PTT A.Ş. Satınalma Daire Başkanlığına Bağlı 18 İl 39 PTT Şubesi ve 68) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Aralık 2018, Pazartesi

Kent Özel Güv. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Şırnak Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Ankara, Eskişehir, Yozgat İlleri Dahilindeki İşyerleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Aralık 2018, Pazartesi

Murat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Ankara, Eskişehir, Yozgat İlleri Dahilindeki İşyerleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Mke Hurda İşletme Müdürlüğü Seymen Hurda Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Aralık 2018, Perşembe

Göktürkler 1 Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (MKEK MKE Hurda İşletme Müdürlüğü Seymen Hurda Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım