ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Eüaş Genel Müdürlüğü Kimya Laboratuvar İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

ABB Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Kimya Laboratuvar İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

CNT Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Alpaslan - 1 Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Bengi Grup Özel Güv. Hiz. A.Ş. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Alpaslan-1 HES İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tki Kurumu Genel Müdürlüğü Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Furkan Grup Kor. Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TKİ Kurumu Genel Müdürlüğü Çan Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Bursa Linyitleri Takip ve Koordinasyon Müdür Yardımcılığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Ada Sakarya Özel Güv. Kor. Hiz. San. ve Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Bursa Linyitleri Takip ve Koordinasyon Müdür Yardımcılığı) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd Genel Müdürlüğü Tcdd 5. Bölge Müdürlüğü Malatya, Kurtalan, Batman, Muş, Tatvan, Genç, Diyarbakır, Kapıköy, Van Gar ve Havzaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Titiz Özel Kor. ve Güv. San. Tic. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü TCDD 5. Bölge Müdürlüğü Malatya, Kurtalan, Batman, Muş, Tatvan, Genç, Diyarbakır, Kapıköy, Van Gar ve Havzaları) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Temmuz 2019, Çarşamba

Murat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 8. Bölge (ankara) Müdürlüğü Ankara, Kırıkkale Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2019, Cuma

Dinç Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 8. Bölge (Ankara) Müdürlüğü Ankara, Kırıkkale Trafo Merkezleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü Garp Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2019, Cuma

Dinç Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü Garp Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Obruk Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2019, Cuma

ABB Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Obruk HES İşletme Müdürlüğü ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım