ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Sivas Valiliği Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Ağustos 2018, Salı

Bir Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Sivas Valiliği Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Tapu ve Kadastro 19.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Ağustos 2018, Salı

Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu Tapu ve Kadastro 19.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sağlık Bakanlığı Yalova Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Ağustos 2018, Salı

CUNDA Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Sağlık Bakanlığı Yalova Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Aliağa Belediyesi Hizmet Binaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

07 Ağustos 2018, Salı

THT Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Aliağa Belediyesi Hizmet Binaları, İşletmeler Müdürlüğü, Misafirhane, Park Bahçeler Müdürlüğü, Avcı Ramadan Rekreasyon Alanı, Ağapark, Sanat Sokağı, Şakran Hizmet Birimi, Yeni Mahalle Ek Hizmet Birimi, Kadınlar Lokali, Çok Amaçlı Spor Salonu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ağustos 2018, Pazartesi

Final Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ağustos 2018, Pazartesi

Das Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Tunceli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gümüşhane Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü,112 Kkm Başhekimliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ağustos 2018, Pazartesi

AK Koruma ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Gümüşhane Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü,112 KKM Başhekimliği ve Bağlı İstasyonlar Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜSHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Muammer Tuksavul Turhal Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ağustos 2018, Pazartesi

Atmacalar Özel Güvenlik Ltd. Şti. (Muammer Tuksavul Turhal Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

06 Ağustos 2018, Pazartesi

Bin Sat ve Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eskişehir Tapu ve Kadastro 17. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Ağustos 2018, Cuma

Özalp Özel Güv. Eğt. ve Hiz. Ltd. Şti. (Eskişehir Tapu ve Kadastro 17. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Birimler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım