ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Tülomsaş Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Eylül 2019, Cuma

Ekol Grup Kor. Güv. ve Hiz. Ltd. Şti. (TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Demirköprü Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Eylül 2019, Cuma

Yavuz Kor. ve Özel Hizm. Tic Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Demirköprü HES İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Van Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Eylül 2019, Çarşamba

İda Özel Güv. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Van Et Kombinası Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Genel Müdürlüğü Maksim Makine ve Maske Fabrikası Müdürlüğütoplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ağustos 2019, Çarşamba

İlk-Kent Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (MKEK Genel Müdürlüğü Maksim Makine ve Maske Fabrikası Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Genel Müdürlüğü Mke Hurda İşletmesi Müdürlüğü Kırıkkale Hurda Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ağustos 2019, Pazartesi

Vega Tim Özel Güv. Eğt. Ltd. Şti. (MKEK Genel Müdürlüğü MKE Hurda İşletmesi Müdürlüğü Kırıkkale Hurda Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd Genel Müdürlüğü Tcdd 1. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gebze - Halkalı Arası Yht Gar ve İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ağustos 2019, Pazartesi

Yavuz Kor. ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü TCDD 1. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gebze-Halkalı Arası YHT Gar ve İstasyonları) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd Genel Müdürlüğü Tcdd 1. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gar ve İstasyonlar Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ağustos 2019, Pazartesi

Yavuz Kor. ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü TCDD 1. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Gar ve İstasyonlar) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü Samsun ve Bağlı İş Yerleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ağustos 2019, Pazartesi

1071 Koruma ve Özel Güvenlik Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü Samsun ve Bağlı İş Yerleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Bursa - Bursa Balıkesir Çanakkale Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ağustos 2019, Pazartesi

Ekol Grup Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Bursa-Bursa Balıkesir Çanakkale Trafo Merkezleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Soma Termik Santrali ve Koordinasyon İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Temmuz 2019, Çarşamba

Çağdaş Güv. Kor. ve Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Soma Termik Santrali ve Koordinasyon İşletme Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım