ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Eylül 2018, Perşembe

Furkan Grup Koruma Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik Binası ve Ek Binası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

27 Eylül 2018, Perşembe

Vuslat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik Binası ve Ek Binası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜSHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Eylül 2018, Pazartesi

Aykut Özel Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mke Kurumu Mke Silah Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Eylül 2018, Pazartesi

Kadak Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Düzey Koruma Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. Adi Ortaklığı (MKE Kurumu MKE Silah Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜSHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Genel Müdürlüğü Mke Pirinç Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Eylül 2018, Pazartesi

Kut Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (MKEK Genel Müdürlüğü MKE Pirinç Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜSHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 6. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Eylül 2018, Pazartesi

İCS Grup Özel Güv. Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. - Grup 3 Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. ORTAK GİRİŞİMİ (TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Adana, Konya YHT, Karaman, Ulukışla, Mersin Gar Müdürlüğü, Ereğli, Tırmıl, Tarsus, Yenice, Osmaniye, Başpınar, Nusaybin Gar Şefliği, Türkoğlu ve Sekidüzü Lojistik Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çarşamba Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2018, Cuma

Orta Karadeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Çarşamba Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 5. Bölge Müdürlüğü, Malatya, Batman, Muş, Tatvan, Genç, Diyarbakır, Kapıköy, Van Gar ve Havzaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2018, Cuma

Vega Tim Özel Güv. Eğt. Ltd. Şti. (TCDD 5. Bölge Müdürlüğü, Malatya, Batman, Muş, Tatvan, Genç, Diyarbakır, Kapıköy, Van Gar ve Havzaları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mardin İli Kamu Hastaneleri, Mardin Devlet Hastanesi, Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Eylül 2018, Cuma

Çelikler Özel Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Mardin İli Kamu Hastaneleri, Mardin Devlet Hastanesi, Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyanet İşleri Başkanlığı Van Abdülhakim Arvasi Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Ağustos 2018, Perşembe

Yeni Yıl Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Diyanet İşleri Başkanlığı Van Abdülhakim Arvasi Eğitim Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım