ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Aksaray Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Aksaray Anadolu Özel Güvenlik Eğt. Hiz. Tek. End. Güv. Sis. Dan. San. Tic. Ltd. Şti (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Aksaray İl Müdürlüğüne Bağlı Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karaman Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

13 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – SD Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Karaman İl Müdürlüğüne Bağlı Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

13 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Yıldız AS Güvenlik Ltd. Şti (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Valiliği Gençlik İl Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Bir Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti (Sivas Valiliği Gençlik İl Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mta Genel Müdürlüğü Ege Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Has Özel Güvenlik Dan. Eğt. Alarm Cihaz ve Sis. Tic. Ltd. Şti (MTA Genel Müdürlüğü Ege Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Kral Güvenlik Koruma ve Eğitim Hiz.Ltd.Şti ( Van Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – İlk-Kent Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Ek Hizmet Binaları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ (Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü, Kastamonu Üniversitesi Kampüsü, Rektörlük Binası, Eğitim Fakültesi, Cide Rıfat Ilgaz MYO, İnebolu MYO, Araç Rafet Vergili MYO, Taşköprü MYO, Tosya MYO, Devrekani MYO, Küre MYO, İhsangazi MYO, Abana Sabahat-Mesut Yılmaz MYO, Kastamonu MYO’ya bağlı; Çatalzeytin ve Daday Kampüsleri ve Turizm Fakültesi Yedi Beyza Konağı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ (Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli İl Valiliği İl Müftülüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Cevher Özel Güv. ve Koruma Tic. Ltd. Şti (Tunceli İl Valiliği İl Müftülüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kyk Konya İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – HMG Özel Güv. Ltd. Şti (KYK Konya İl Müdürlüğü ve Bağlı Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım