ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Kocaeli Huzurevi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Akıncılar Koruma ve Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kocaeli Valiliği ASPB İl Müdürlüğü Kocaeli Huzurevi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Aksaray Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Aksaray İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Aksaray Anadolu Özel Eğt. Hiz. Tek. End. Güv. Sis. Dan. San. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu Çocuk Destek Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ordu Valiliği Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü (Eski Unvanı Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Boztepe Özel Güvenlik Koruma ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ordu Valiliği Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Boztepe Özel Güvenlik Koruma ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Ermenek Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-EÜAŞ Genel Müdürlüğü Ermenek HES İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik (Silahlı) Hizmet Alımı İşi – HMG Özel Güvenlik Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sakarya Serdivan Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Serdivan Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Canem Özel Güvenlik Koruma Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Özalp Özel Güvenlik Eğt. ve Hiz. Ltd. Şti. (Bayburt Valiliği İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sivas Ulusal Güvenlik Eğt. ve Hiz. Ltd. Şti. (Sivas Valiliği Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırklareli Hundi Hatun Kız Yurdu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Haziran 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü Hundi Hatun Kız Yurdu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Zortul Özel Güvenlik ve Eğit. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

13 Haziran 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Tokat Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Merkez 1 Nolu ASH ve Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Modern Özel Güvenlik Eğt. ve Dan. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım