ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Msb Ant Doğu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Emir Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. A.Ş. (T.C. M.S.B. ANT Doğu Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Çocuk ve Gençlik Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Delta-Up Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Delta-Up Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Adana İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Pehlivan Özel Güvenlik Kor. ve Eğit. Hiz. Ltd. Şti. (Adana İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çekmeköy Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ulusal Özel Güvenlik Kor. Hiz. San. Tic. A.Ş. (Çekmeköy Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Gölbaşı Sosyal Tesisleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

11 Nisan 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Taş Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kaçkar Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Rize İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karayolları 5.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-SEV Özel Güvenlik Hiz. San. ve Tic. A.Ş. (Karayolları Genel Müdürlüğü 5.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karayolları 14.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Nisan 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-3 Ç Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Karayolları Genel Müdürlüğü 14.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 15.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Burç Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (TEİAŞ Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 15.Bölge Müdürlüğü (Erzurum) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım