ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Elazığ Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

30 Ekim 2019, Çarşamba

A.R.M.G. Güv. Özel Güvenlik Dan. ve Eğt. Mer. San. Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Elazığ Şeker Fabrikası) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü YHT Eryaman Gar Kompleksi Sahası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Ekim 2019, Salı

Başkent Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü YHT Eryaman Gar Kompleksi Sahası) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 6. Bölge Müdürlüğü (Adana) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Ekim 2019, Salı

İCS Grup Özel Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. - Grup 3 Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 6. Bölge Müdürlüğü (Adana)) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD Genel Müdürlüğü Afyon Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

17 Ekim 2019, Perşembe

ŞAHDEM Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü Afyon Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

15 Ekim 2019, Salı

Bozok V.İ.P. Kor. ve Güv. Org. Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜDEMSAŞ) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

15 Ekim 2019, Salı

Pusula 38 Koruma Sis. Özel. Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜDEMSAŞ)) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

15 Ekim 2019, Salı

Ekol Grup Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü (İstanbul Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Onkoloji Enstitüsü, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kardiyoloji Enstitüsü) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ekim 2019, Çarşamba

Akdeniz Güv. Hiz. A.Ş. (İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü ( İstanbul Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Onkoloji Enstitüsü, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kardiyoloji Enstitüsü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD Genel Müdürlüğü Hizmet Binası Ve Müştemilatı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Ekim 2019, Çarşamba

Murat Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD Genel Müdürlüğü Hizmet Binası ve Müştemilatı) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Eylül 2019, Çarşamba

Pars Koruma ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları ile Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım