ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

29 Nisan 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kaçkar Özel Güvenlik Eğt. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Rize Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Anadolu Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-S.T.K. Güvenlik Sist. Özel Güvenlik Tic. Ltd. Şti. (Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı Yunusemre Kampüsü, İkieylül Kampüsü, A.Ö.F. Yurt ve Hizmet Binası, Havacılık Parkı ve Müzesi, Porsuk Meslek Yüksek Okulu, Organize Kitap Deposu, Organize Kağıt Deposu, Borabey Göleti ve Su Sporları Merkezi, Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sağlık Bakanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Nisan 2017, Pazar

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kuzey Rüzgarı Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Nisan 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sinop Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Barış Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

20 Nisan 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Legal Özel Güvenlik Eğit. Hiz. Ltd. Şti.-Arinna Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Vakıflar Genel Müdürlüğü Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü Mevlevihane Vakıf Bölgesi, Halef Sultan Vakıf Kültür Salonu, Taşhan, Niksar Vakfı İş ve Kültür Müzesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mke Maksam Makine ve Maske Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

20 Nisan 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-MKE Genel Müdürlüğü Maksam Makine ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı – İlk-Kent Özel Güvenlik Kor. Hiz. Ltd. Şti. & Viya Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Balçova Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

19 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Balçova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Has Özel Güvenlik Dan. Eğt. Alarm Chz. ve Sist. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

19 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Burç Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Rize Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

19 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çay Özel Güvenlik Eğit. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. & K.G.M Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. Adi Ortaklığı (Bayburt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

19 Nisan 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-N Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Bilecik Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım