ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Trabzon İl Kültür ve Turizm Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,Müze Müdürlüğü ve İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Emin Koruma Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tüvasaş Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Ekim 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Emin Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kent Özel Güvenlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (Şırnak Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Sgk İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ser Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. (Sivas Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Bağlı SGM Hizmet Binaları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Edirne İl Göç İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çetin Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Edirne Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sırmalılar Öze Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Bilecik Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bursa Teknik Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan, Yıldırım, Osmangazi Yerleşkeleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-3Ç Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Karabük İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Karabük İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Safran Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Van Valiliği İl Kütür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Tutku Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik İl Özel İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Ekim 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bilecik İl Özel İdaresi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Özalp Özel Güvenlik Eğitim ve Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım