ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Tuşba Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

18 Ekim 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Tuşba Belediyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Harun Özel Güvenlik Hiz Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

16 Ekim 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-VAŞA Özel Güvenlik Hiz Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hacettepe Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

16 Ekim 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Hacettepe Hastaneleri ve Üniversite Yerleşkesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-ATK VİP Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ardahan Çıldır Meslek Yüksek Okulu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

16 Ekim 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Ardahan Üniversitesi Rektörlüğü Çıldır Meslek Yüksekokulu Öğrenci Yurdu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-KALE Özel Güv. ve Kor. Eğt. Dan. Hiz. A.Ş. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Koceli Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurt - Kur Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kocaeli İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Vadi Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tülomsaş Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)- Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Vaşa Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırıkkale Kamu Hastaneleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Düzey Koruma Güvenlik Eğitim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Tokat Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Özel Tokat Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Çevre ve Şehircilik Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sivas Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Bir Güvenlik Koruma Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Orman Fidanlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Ekim 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Sivas Orman Fidanlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Bir Güvenlik Koruma Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım