ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Güzelbahçe Belediye Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Temmuz 2018, Pazartesi

İstiklal Özel Güv. Eğt. ve Dan. Hiz. ve Tic. Ltd. Şti (Güzellbahçe Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik (silahlı) Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü ve Komuta Kontrol Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Temmuz 2018, Salı

AK Kor. ve Güv Hiz. Ltd. Şti (Bayburt Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü ve Komuta Kontrol Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Valiliği Sosyal Hizmet Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Temmuz 2018, Salı

KGT Güv. Kor. ve Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti (Bingöl Valiliği Sosyal Hizmet Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 2. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Temmuz 2018, Salı

Onnisan Güv. Kor. Eğt. Hiz. ve Tic. Ltd. Şti (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü Bursa, Balıkesir, Çanakkale illerine bağlı trafo merkezleri Özel Güvenlik (silahlı) Hizmet Alımı İşi) adına Kamu-İş ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Valiliği Diyarbakır Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

09 Temmuz 2018, Pazartesi

ENS Özel Eğt. Kor. ve Güv Hiz. Ltd. Şti (Diyarbakır Valiliği Diyarbakır Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Temmuz 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) - Kale - 1 Özel Güvenlik koruma ve Eğitim A.Ş (Zonguldak Belediyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sultangazi Belediye Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2018, Perşembe

Metin Özel Güvenlik Vip. Kor. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Sultangazi Belediyesi ve Bağlı Bulunan Hizmet Alanları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2018, Perşembe

Mir-Bey Kor. ve Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. - Kardelenim Güvenlik Hiz. Ltd. Şti ortaklığı (Hakkari Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hakkari D.H, Yüksekova DH, Şemdinli DH, Hakkari ADSM Baştabipliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 1. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2018, Perşembe

Yavuz Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti ortaklığı (TCDD 1. Bölge Müdürlüğü'ne Bağlı Marmaray BCI keimine ait Gebze-Halkalı arası YHT Gar ve İstasyonları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bitlis Valiliği Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2018, Perşembe

Ufi Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Olgaçlar Özel Güvenlik Eğt. Dan. Hiz. Ltd. Şti ortaklığı (Bitlis Valiliği Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım