ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Metropol Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Trabzon İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İzmir Balçova Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İzmir Balçova Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı – Deltaş Özel Güvenlik Hiz. ve Sis. San. Tic. A.Ş. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Vakıflar Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Vakıflar Genel Müdürlüğü Sivas Vakıflar Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Hami Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kaçkar Özel Güvenlik Eğt. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Rize Valiliği Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bandırma Hicri Ercili Çocuk Evleri Sitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

26 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Medya Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Bandırma Kaymakamlığı Hicri Ercili Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Mayıs 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Görehan Özel Güvenlik Eğitim Koruma ve Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ptt A Grubu İller Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Mayıs 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ayan Güvenlik Ltd. Şti. (Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. A Grubu İller Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İski İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Mayıs 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile Genel Müdürlüğe Bağlı Birimler ve Havza Alanları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Tempo Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bülent Ecevit Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Mayıs 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Görehan Özel Güvenlik Eğitim Koruma ve Güv. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Bülent Ecevit Üniversitesi Farabi Kampüsü ve Bağlı Birimleri 1.Kısım Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İzmir Devlet Opera ve Balesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Mayıs 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İstiklal Özel Güvenlik Eğitim ve Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım