ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Aganpir Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. (Şanlıurfa Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Haliç Özel Güvenlik Kor. Eğt. Kur. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Şanlıurfa Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Batman Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kadak Özel Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (Batman Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-ENS Özel Eğitim Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Diyarbakır İli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği (Gazi Yaşargil Eğitim Araş. Hastanesi-Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi-Bismil Devlet Hastanesi-Silvan Devlet Hastanesi-Kadın Doğum Hastalıkları Hastanesi-Ergani Devlet Hastanesi-Dicle Devlet Hastanesi-Çocuk Hastalıkları Hastanesi-Çermik Devlet Hastanesi-Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi-Kulp Devlet Hastanesi) Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kaçkar Özel Güvenlik Eğt. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Rize Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimliği Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi – Plato Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Keban Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Metro Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Keban Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Rass Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Iğdır Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yeni Yıl Özel Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kral Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Van Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım